09/12/2019
354

Serhat Yabancı Sekoya ile Adana'da

                 ADANA  SEKOYA KİŞİSEL GELİŞİM VE DANIŞMANLIK

                                                          &

                                           SERHAT YABANCI   

          “SAĞLIKLI İLİŞKİLER VE EVLİLİĞİN DİNAMİKLERİ” SEMİNERİ

Adana Sekoya Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi olarak Serhat Yabancı’yı sizlerle 17 Kasım Pazar günü 13.00-17.00 saatleri arasında Çukurova Orhan Kemal Kültür Merkezinde buluşturuyoruz. “Sağlıklı İlişkiler ve Evliliğin Dinamikleri” semineri yapı6ttlacak ve sonrasında kitaplarını imzalayarak sizlerle bir arada olacak. Biletler ücretlidir ve Sekoya’dan temin edilir.

Serhat Yabancı Kimdir?

Maltepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun olmuştur. Yabancı, lisans eğitiminden sonra 2 yüksek lisans daha yapmıştır. Serhat Yabancı, uzun yıllar boyunca aile, evlilik ve psikoloji konularında uzman olarak çeşitli görevler almıştır. Yurt içi ve yurt dışı birçok şehirde eğitimler ve seminerler vermesinin yanı sıra bireysel- çift terapileri, konferanslar, atölye çalışmaları, tv &radyo programları ve gazetelerde çalışmalar yapmış, birçok üniversite de söyleşilere katılmış ve bu çalışmalarını halen sürdürmektedir. Türkiye'nin neredeyse tüm illerine imza günleri ve seminerler düzenlemiştir. Atv, Fox, TV 8, Habertürk, Star TV gibi bir çok kanalda programlara Aile-Evlilik-İlişki Terapisti ve yazar olarak davet edilmiştir. Halen İstanbul’da aktif bir şekilde bütün bu çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmektedir.

Serhat Yabancı; insanların yaşadığı sorunları “İnsanın , her türlü sorunla başa çıkabilecek gücü olduğuna inanırım. Sadece yöntem ve motivasyon eksikliğinden dolayı sorunlar yaşarlar. İnsanın maskesiz, kendini olduğu gibi yansıtması kadar, olduğu gibi hissetmesi ve yaşamasının da mutluluğun temel şartı olduğu görüşündeyim.” diyerek özetliyor.

Neden Serhat Yabancı seminerine katılmalıyız?

 • Doğru insanı nasıl bulabilirim?
 • İlişkilerim de neden üzülen hep ben oluyorum?
 • İlişkimi nasıl daha iyi hale getirebilirim?
 • Herkes evlenmek zorunda mı?
 • Evlenirsem bütün sıkıntılarım biter mi?
 • Evliliğimde nasıl daha mutlu ve huzurlu olabilirim?
 • Eşim beni neden eskisi kadar çok sevmiyor?
 • Eşimi değiştirmek mümkün mü?
 • Bir insan neden aldatır?
 • Ayrılmak doğru mu?
 • Ayrılma sonrası nasıl toparlanacağım? Vb.

Bazen kafamızın içinde bir sürü bizleri düşündüren, yoran, enerjimizi düşüren nice olumlu ve olumsuz sorular olaşabiliyor. Cevapları, bazen bir terapist, bazen bir film, bazen bir kitap, bazen bir seminer bizlere yol gösterebiliyor, destek olabiliyor, farkındalığımızı arttırıp, yeni bakış açıları kazandırabiliyor. İşte Serhat Yabancı ‘da Aile- Evlilik-İlişki alanlarında uzman olarak yıllarca nice kişi, çift ve ailenin hayatına dokunmuş, terapiler yapmış, eğitimler vermiş ve kitaplar yazmış deneyimli biri olarak Adana’da. Sizin için, ilişkiniz için, eşiniz, evliliğiniz için, aile ve çift danışmanı olarak benim de önerim meslektaşımın bu seminerine katılmanız.

17 Kasım Pazar günü kimseye söz vermeyin Serhat Yabancı ve Sekoya ile Çukurova Orhan Kemal Kültür Merkezinde randevunuz var.