Serhat Yabancı Sekoya ile Adana'da

                 ADANA  SEKOYA KİŞİSEL GELİŞİM VE..

DEĞİŞİMİ FARK ET

Kişisel gelişim seminerlerinden oluşan bir sosyal sorumluluk projesidir. Bu proje, Adana Sekoya Kişisel Gelişim Merkezi ve Çukurova Belediyesi..

Antika Parfüm Şişesi ve Ben

Adana Sekoya Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezimizden herkese selamlar, sevgiler. Bugün sizlerle paylaşacağım konu, yaşanmış gerçek..

Yeni Ay Aşk Atölyesi

 “Yeni AY ‘da AŞK” 26 Ekim cumartesi saat 15:00-17.00 katılım:50 tl. Kontenjan sınırlıdır . Sprituel Yaşam Koçu Ebru..

Affetme ve Yeniyi İnşa Etme

  Affetme ve Yeniyi İnşa Etme Atölye Çalışmamızda neler yaptık? 14 Eylül 2019 günlerden cumartesi ayın dolunay hali yani..

Güven

Adana Sekoya Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezinden merhaba; @suphanaytekin isimli instagram hesabımdan afirmasyon, Türkçesi ile olumlama..

Bolluk Bereket Çalışması

28 Eylül 2018 Tarihinde Saat 16.00-18.00'de gerçekleşecek olan Süphan Aytekin ile Bolluk Bereket çalışmasına davetlisiniz. Günün Amacı:..

SEVGİ KELEŞ Adana SEKOYA'da

SEVGİ KELEŞ (Evlilik ve İlişki Danışmanlığı-Koçluk Akademisi) Sevgi Keleş, Ankara SEM AKADEMİ’nin kurucusu. Evlilik-İlişki..

Spritüel Yaşam Nedir?

21 Eylül 2019 Tarihinde, Saat 11.00-16.00 Saatleri arasında Go Ofis'de olacağız. "Spritüel yaşam nedir?"  sorusuna cevap arıyorsanız..

Affetme ve Yeniyi İnşa Etme

Adana Sekoya Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezinde,14 Eylül 2019 tarihinde- 15.00-17.00 saatleri arasında gerçekşetireceğimiz "Affetme..

Serhat YABANCI ile Sağlıklı Bir İlişkinin ve Evliliğin Dinamikleri

Serhat Yabancı, 1979 yılında Elazığ'da doğdu.  Maltepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun olmuştur. Aile..

Şiddetin Karşısında Çare SİZsiniz!

Yazı Serisi 3 Adana Sekoya Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi olarak 3. Yazı serimde de, şiddet ile ilgili yine farkındalık..

Şiddetin Kısır Döngüsü

Yazı Serisi 2 Adana Sekoya Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi olarak; basının, bir çok kurum ve kuruluşun bir süredir gündeminde..

Değer Nedir?

Değerlerimizi Bilmek Bize Ne Kazandırır? Adana Sekoya Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezinden sevgi dolu merhaba. Konumuz DEĞERler...

Vajinusmus Zihnimin Bir Oyunu Mu?

Tüm zevk veren faaliyetler gibi sevişme de zihinde başlar. Yeme, içme, sevişme, gezme gibi her türlü eğlenceden yaşamdan zevk alabilmenin..

Erken Boşalma Kabusunuz Olmasın

Toplum olarak maalesef cinsel hayat, zor konuşulan, birçoğumuzun utandığı, ayıp saydığı, yanlış mitlerimizin ve inançlarımızın..

Zaman içinde ANı yaşamak...

Sekoya’dan merhaba. Konumuz, zaman içinde ANı yaşamak. Zevkli ve üzerinde çokça konuşulan bir konu, umarım yazıyı okuduktan sonra güzel..

Eyvah Depresyonda Mıyım?!

 “Ben mutsuzum, sürekli huzursuzum,  hayattan hiç zevk alamıyorum,  uyuyamıyorum,  motivasyonum düşük,  yataktan..

SİGARANIN İŞE YANSIMASI...

Adana Sekoya Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanı Süphan Aytekin olarak sigaranın iş yerine..

Nasıl İletişim Kurarız?

Adana Sekoya Kişisel Gelişim ve Danışmanlık olarak İletişim konulu seminer ve eğitimlerimiz de bolca bahsettiğim, “Nasıl iletişim..

Niyet Etmek

Merhaba Adana Sekoya Danışmanlık okurları. Konumuz NİYET. Niyet nedir? Neden niyet etmeliyiz? Nasıl niyet edilir? En sevdiğim çalışmalar..

Yaşam Koçluğu Tavsiyeleri

“ Nereye gitmek istediğini bilmiyorsan, hangi yoldan gideceğin fark etmez.”  Lewis Corell-Alice Harikalar Diyarında Bazen bir..